a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us

1. Niezobowiązujące spotkanie

Najpierw spotkamy się i omówimy Wasze oczekiwania. Czy potrzebujecie całościowej organizacji, czy wystarczy pomoc przy poszczególnych sprawach? Pragniecie, by profesjonalista koordynował dzień ślubu? Na spotkaniu rozmawiamy o Waszych potrzebach i możliwościach, dzięki czemu każdy detal zostanie dostosowany do Waszej wizji!

2. Przedstawienie oferty i analiza obowiązków

Kolejny etap to zaprezentowanie oferty. Przeanalizujemy zakres obowiązków i przygotujemy propozycję cenową z wyszczególnieniem określonych zadań.

3. Podpisanie umowy i harmonogram prac

Następnie, po uzgodnieniu oraz akceptacji warunków, dopełnimy formalności dotyczących podpisania umowy. Dzięki temu zyskujecie pewność, że nie opuścimy Was aż do ślubu i możecie być spokojni o realizację spraw, które nam powierzacie.

4. Realizacja zadań

W końcu przechodzimy do organizacji Waszego ślubu. W zależności od ustaleń zajmiemy się znalezieniem odpowiedniego miejsca ceremonii, przyjęcia, zaproponujemy sprawdzonych usługodawców - fotografa, filmowca, florystę i innych. Wynegocjujemy najlepsze warunki i dopilnujemy właściwych zapisów w umowach z poszczególnymi wykonawcami. Zorganizujemy dopracowaną oprawę graficzną, muzyczną i wiele innych spraw, aby Wasz dzień był jedyny w swoim rodzaju.

5. Koordynacja dnia ślubu

Koordynacja dnia ślubu to pewność, że tego dnia wszystko pójdzie zgodnie z planem. Stworzymy szczegółowy harmonogram wydarzenia i dopilnujemy, by każdy etap został zrealizowany jak najlepiej. Istnieje także możliwość zatrudnienia nas tylko na koordynację dnia ślubu. Jeśli pragniecie zorganizować wszystko samodzielnie, ale nie obarczać świadków czy rodziców nadzorowaniem harmonogramu, to ta opcja będzie dla Was idealna.

6. Formalności poślubne

Ostatni etap to dopełnienie formalności poślubnych. Kto z wykonawców dostał już całość wynagrodzenia, a kto tylko zaliczkę? Czy obiekt, w którym odbyło się przyjęcie, doliczył dodatkowe opłaty? Dopilnujemy, by do samego końca nic Was nie zaskoczyło i pomożemy w każdej chwili bezproblemowo przejść przez etap ostatnich formalności.